Navigation


İstanbul’un en heyecan verici semtlerinden Nişantaşı’nın kalbinde yer alan, ödüllü Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyan St. Regis İstanbul’un, Maçka Parkı ve İstanbul Boğaz manzaralı odaları, özel olarak tasarlanan üç Cosmopolitan Suit, bir Bentley Suit ve 185 metrekarelik sıra dışı bir kral dairesinin de dahil olduğu 14 adet Suiti bulunuyor.

St. Regis Istanbul, keyfine ve damak zevkine düşkün misafirlerine ve dünyaca ünlü lezzet düşkünlerine Istanbul’da yeni bir dönem başlatacak ve fark yaratacak tecrübeler sunuyor. Teras katında yer alan, dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Wolfgang Puck tarafından Beverly Hills’in ikonik restoranı olan Spago restoranının yanı sıra otelin girişinde yer alan St. Regis Brasserie, sofistike ambiyansı ve lezzetli menüsü ile Nişantaşı’nın yeni buluşma noktası oluyor. Ünlü kokteyl seçenekleri, ilk defa 1934 yılında St. Regis New York’ta servis edilen orijinal “Bloody Mary” ve The St. Regis Istanbul’a özgü “Misty Mary”  ile beraber yerli ve yabancı içki çeşitlerinin yer alacağı lobideki Petit “O” Bar konuklarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

Otelde ayrıca yedi masaj suiti, üç havuz ve fitness merkezinin bulunduğu Iridium SPA’nın yanı sıra business center, toplantı konseptine farklı bir bakış açısı getiren ve Maçka Parkı manzaralı toplantı salonları ve Nişantaşı’nın en büyük balo salonu olan Astor Balo Salonu yer alıyor.

St. Regis markasının ayrıcalıklı hizmeti St. Regis Butler Service, tüm oda ve suit misafirleri için ücretsiz olarak sunuluyor ve konaklama öncesi başlayacak olan hizmet konaklama süresince devam ediyor.

Web sitesi →
St. Regis Brasserie →