Navigation

HAKKIMIZDA

2000 yılında kurulan Demsa Group, dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunarak Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış 100'e yakın mağazayı kapsayan yaygın ve güçlü mağazacılık yapısı ve 1200’ün üzerinde çalışanı ile perakende sektöründe önemli bir konumda yer alıyor.

Birçok dünya markasının Türkiye temsilcisi olan Demsa Group, Harvey Nichols, Brandroom, Galeries Lafayette, Gucci, Tom Ford, Lanvin, Alexander McQueen, Roberto Cavalli, Salvatore Ferragamo, Michael Kors, Longchamp, Kate Spade, adidas Originals, Sandro, Maje, Ted Baker, BCBG Max Azria, Superdry, Elie Tahari, Juicy Couture, DKNY, Karen Millen, Agent Provocatuer, Mothercare ve ELC gibi markaları bünyesinde bulunduruyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası lüks departman mağazası Harvey Nichols’tan sonra, Demsa Group, moda mağazacılığının önemli markalarından biri olan, 120 yıllık Fransız Galeries Lafayette’i de Türkiye’ye getirdi. Galeries Lafayette 10.000 m2 büyüklüğündeki ilk mağazasıyla, Emaar Türkiye’nin Çamlıca’daki yeni projesi Emaar Square Mall'da 2017 yılında moda tutkunlarıyla buluştu.

Perakende sektöründeki deneyimini ve vizyonunu turizm ve inşaat sektörlerine de yansıtan Demsa Group’un bu alandaki yatırımları arasında, Pera Palace Hotel, eski Maçka Oteli arazisinde bulunan The St. Regis İstanbul ve butik gayrimenkul projesi Kandilli Konakları bulunuyor.

Kişisel Verilere İlişkin Aydinlatma Metni

Kvkk formunu buradan indirebilirsiniz